• VIKALIS VX 20 mg

 

VIKALIS VX 20 mg

substancja czynna: TADALAFIL

 

ilość

tabletek

cena

za całość

cena

za 1 tabletkę

ilość

gratisów

koszt

dostawy

10 tabletek 120,00 zł 12,00 zł + 2 tabletki

lub saszetki

19,00 zł
20 tabletek 220,00 zł 11,00 zł + 5 tabletek

lub saszetek

19,00 zł
30 tabletek 300,00 zł 10,00 zł + 7 tabletek

lub saszetek

GRATIS
50 tabletek 450,00 zł 9,00 zł + 12 tabletek

lub saszetek

GRATIS
100 tabletek 800,00 zł 8,00 zł + 25 tabletek

lub saszetek

GRATIS


Co to jest VIKALIS VX?

Vikalis VX jest lekiem stosowanym w zaburzeniach wzwodu u dorosłych mężczyzn.

Co zawiera VIKALIS VX?

Substancją czynną preparatu jest Tadalafil w dawce 20 mg. Dokładnie taka sama ilość substancji czynnej znajduje się w znanym i popularnym leku Cialis.

Jak działa VIKALIS VX?

Vikalis VX charakteryzuje się długotrwałym działaniem co nadało mu nazwę tabletki weekendowej. Wzwód, po podnieceniu seksualnym, utrzymuję się do 36 godzin. Vikalis VX znacznie poprawia erekcję u mężczyzn z łagodnymi, średnimi i dużymi zaburzeniami.

Kiedy stosować lek VIKALIS VX?

Lek Vikalis VX jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn mających problemy z erekcją, czyli z niezdolnością do uzyskania lub utrzymania odpowiednio długiej erekcji prącia. Należy pamiętać, iż w celu skutecznego działania preparatu niezbędna jest stymulacja seksualna.

Przeciwwskazania do stosowania VIKALIS VX:

Przeciwwskazanie występuję gdy pacjent przyjmuje azotany organiczne w jakiejkolwiek formie lub donorów tlenku azotu, takie jak azotyn amylu. Jest to grupa leków stosowana w leczeniu dusznicy bolesnej (ból w klatce piersiowej). Wykazano, że Vikalis VX - tadalafil zwiększa działanie tych leków. Jeśli pacjent przyjmuje azotany w jakiejkolwiek formie, lub nie jesteś pewien, skontaktuj się z lekarzem. Jeśli masz poważne choroby serca lub pacjent przebył ostatnio zawał serca. Jeśli niedawno miał wylew. Jeśli masz niskie ciśnienie krwi lub niekontrolowane wysokie ciśnienie krwi. Jeśli u pacjenta stwierdzono uczulenie (nadwrażliwość) na tadalafil lub którykolwiek z pozostałych składników Vikalis VX. Jeśli masz lub kiedykolwiek utratę wzroku z powodu nie tętniczej przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego (NAION).

Dawkowanie leku VIKALIS VX:

Zalecana dawka początkowa to 20 mg. Lek zaczyna działać po około 30 min. od spożycia. Samo zażyczycie leku nie wywołuje erekcji. Do erekcji dochodzi po podnieceniu seksualnym. Działanie leku utrzymuję się do 36 godzin.

 

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

VIKALIS VX 20 mg

  • Kod produktu: VIKALIS VX 20 mg
  • Dostępność: W magazynie

WYBÓR PRODUKTU GRATISOWEGO